Tradiční prodejní trh kreativních handmade výrobků

Velice se na Vás těšíme a srdečně Vás zveme na čtvrté konání podzimního Kreativu v budově ČSOB Pojišťovny. Tato předvánoční prodejně výstavní akce se koná e čtvrtek 30. 11. 2017 od 9:00 do 17:00.

Můžete se těšit na nepřeberné množství stánků s kreativními, autorskými výrobky, nakoupit na vánoce, jak už dobroty, tak zajímavé dárky, nejen na sebe, ale i do domácnosti. Jistě uvítáte i možnost vytvořit v dílničkách u stánků nějaké to překvapení pro své blízké.

Jistě se můžete těšit i na doprovodný program. Bubenickou show stacionáře Mirea. Můžete vybarvovat obří omalovánky od paní Lucie Ernestové a tato autorka také přislíbila módní přehlídku, která se ponese v duchu její zajímavé výtvarné tvorby. Svými kouzly Vás okouzlí mladý talentovaný kouzelník David Kopecký.  A také si můžete užít módní přehlídku společenských a svatebních šatů studia Petra paní Petry Prokůpkové.

Těště se i na mnoho dalšího, skvělé keramické a betonové výrobky přímo z dílen české abilympijské asociace a také na dobroty z naší tréninkové kavárny.

Zkrátka a dobře, přijďte se na tuto skvělou akci předvánočně naladit.

A nezapomeňte, vstupné je zdarma.